Етикет: мексиканско ястие

Чили кон карне

Чили кон карне

Продукти:   500 гр. кайма (60% телешко , 40% свинско) 400 гр. бял боб (консерва) 400 гр. червен боб (консерва) 200 гр. царевица (консерва) ½ лук 1 с.л. олио  2 скилидки чесън 300 гр. домати (консервирани/  пресни) 200 мл. доматен сос  1 дафинов лист 1